Organizacja pracy

Główna> O przedszkolu >Organizacja pracy

Godziny pracy placówki

Przedszkole jest czynne w godzinach 7.00 – 17.00.
Sekretariat pracuje w godzinach 7.00 – 15.00.

Organizacja kadrowa, grupowa i kontakt mailowy

Dyrekcja oraz administracja
Dyrektor – p. Agnieszka Czerkas-Polit

przedszkole@pstraszyn.pl

Wicedyrektor – p. Michalina Sikora-Stelmach

przedszkole@pstarszyn.pl

Sekretariat/Intendent – p. Krzysztofa Krawcewicz

intendent@pstraszyn.pl
GrupaNauczycielPracownicy obsługiGrupowy adres e-mailowy
Bociany (3-latki) p. Kamila Ćwiklińska

p. Marta Żarnoch
p. Katarzyna Buszman (woźna oddziałowa)

p. Magdalena Stykuć (pomoc nauczyciela)
bociany2023@pstraszyn.pl
Skowronki (3-latki) p. Edyta Plombon

p. Joanna Rekowska
p. Jolanta Małkiewicz (woźna oddziałowa)

p. Agata Woźniak (pomoc nauczyciela)
skowronki2023@pstraszyn.pl
Sójki (4-latki)p. Karina Kaszubowska

p. Patrycja Truszczyńska

p. Beata Bogdańska (nauczyciel
współorganizujący)
p. Katarzyna Selau (woźna oddziałowa) sojki2023@pstraszyn.pl
Wilgi (4-latki)p. Marzena Dobracka

p. Joanna Kozel-Kroczewska
p. Danuta Grochowska (woźna oddziałowa)wilgi2023@pstraszyn.pl
Wróble (5-latki) p. Monika Dawidowska

p. Maria Sęk Galińska

p. Klaudia Kosiewicz (nauczyciel
współorganizujący)
p. Monika Mocha (woźna oddziałowa)wroble2023@pstraszyn.pl
Sikorki (6-latki)p. Ewa Mikrut

p. Katarzyna Śpiewak

p. Katarzyna Kozak (nauczyciel
współorganizujący)
p. Monika Mocha (woźna oddziałowa)sikorki2023@pstraszyn.pl
Jaskółki (6-latki) p. Hanna Muronchyk

p. Jolanta Skalska
p. Joanna Rumińska (woźna oddziałowa)jaskolki2023@pstraszyn.pl
Kosy (6-latki)p. Agnieszka Płucienniczek

p. Izabela Zgleńska

p. Małgorzata Barańska (nauczyciel
współorganizujący)
p. Joanna Rumińska (woźna oddziałowa)kosy2023@pstraszyn.pl
Specjaliści
Logopeda – p. Agata Iwaniak

Pedagog Specjalny – p. Agnieszka Czerkas-Polit

przedszkole@pstraszyn.pl

Pedagog – p. Michalina Sikora-Stelmach

przedszkole@pstarszyn.pl

Język angielski – p. Lucyna Racka

Religia p. Marzena Różańska

Gimnastyka korekcyjna – p. Katarzyna Szembiot-Pietrzak

Rytmika – p. Dominika Szuszek

Godziny pracy logopedy

Logopeda

p. Agata Iwaniak
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Godziny pracy8.30 – 13.3011.00 – 16.0011.00 – 15.008.30 – 12.308.30 – 12.30
Godziny zajęć
dydaktycznych
12.00 – 13.3012.00 – 16.0012.00 – 15.0012.00 – 12.30
Skip to content