Ogólne

Główna>Rada rodziców > Ogólne

Plan zajęć dodatkowych dla wszystkich grup

E-mail kontaktowy Rady Rodziców Gminnego Przedszkola w Straszynie: radarodzicow.gps@gmail.com

Adres e-mailowy dedykowany do obsługi wpłat składek na Radę Rodziców: skarbnik_gminneprzedszkole@wp.pl

Składka

Składkę prosimy wpłacać na konto Banku Spółdzielczego w Sztumie: 19 8309 0000 0086 0224 2000 0010

RELIGIA/RYTMIKA/GIMNASTYKA KOR./J. ANGIELSKI
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
8.00 – 8.15 Skowronki9.00 – 9.30 Jaskółki8.00 – 8.15 Skowronki9.00 – 9.15 Bociany
8.15 – 8.30 Bociany9.30 – 9.45 Bociany8.15 – 8.30 Bociany9.15 – 9.30 Skowronki10.15 – 10.30 Skowronki
8.30 – 9.00 Kosy9.45 – 10.00 Skowronki8.30 – 9.00 Kosy9.30 – 10.00 Wróble10.30 – 10.45 Bociany
9.00 – 9.30 Wróble10.00 – 10.15 Sójki9.00 – 9.30 Wróble10.00 – 10.15 Sójki10.45 – 11.00 Wilgi
9.30 – 10.00 Sikorki10.15 – 10.30 Wilgi9.30 – 10.00 Sikorki10.15 – 10.30 Wilgi11.00 – 11.30 Kosy
10.00 – 10.15 Sójki10.30 – 11.00 Wróble10.00 – 10.15 Sójki10.30 – 11.00 Kosy12.00 – 12.30 Sikorki
10.15 – 10.30 Wilgi11.00 – 11.30 Sikorki10.15 – 10.30 Wilgi11.00 – 11.30 Jaskółki12.30 – 13.00 Wróble
10.30 – 11.00 Jaskółki12.00 – 12.30 Kosy10.30 – 11.00 Jaskółki12.00 – 12.30 Sikorki13.00 – 13.30 Jaskółki
13.30 – 13.45 Sójki
10.00 – 11.00 Kosy
11.00 – 12.00 Jaskółki
12.00 – 13.00 Sikorki

Morski – język angielski
Pomarańcz – gimnastyka korekcyjna
Zielony – rytmika

Godziny dostępności nauczycieli i specjalistów

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI – SPOTKANIA Z RODZICAMI PO UMÓWIENIU SIĘ Z 3-DNIOWYM WYPRZEDZENIEM
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
p. Kamila Ćwiklińska
(Grupa Bociany)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Edyta Plombon
(Grupa Skowronki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Joanna Rekowska
(Grupa Skowronki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Hanna Muronchyk
(Grupa Jaskółki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Marta Żarnoch
(Grupa Bociany)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Ewa Mikrut
(Grupa Sikorki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Katarzyna Śpiewak
(Grupa Sikorki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Jolanta Skalska
(Grupa Jaskółki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Karina Kaszubowska
(Grupa Sójki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Marzena Dobracka
(Grupa Wilgi)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Monika Dawidowska
(Grupa Wróble)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Agnieszka
Płucienniczek
(Grupa Kosy)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Patrycja Truszczyńska
(Grupa Sójki)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Joanna Kozel-Kroczewska
(Grupa Wilgi)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Maria Sęk-Galińska
(Grupa Wróble)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Izabela Zgleńska
(Grupa Kosy)
11.00 – 12.00/12.00 –
13.00
p. Małgorzata Barańska
(Grupa Kosy)
13.00 – 14.00
p. Klaudia Kosiewicz
(Grupa Wróble)
13.00 – 14.00
p. Katarzyna Kozak
(Grupa Sikorki)
13.00 – 14.00
p. Beata Bogdańska
(Grupa Sójki)
13.00 – 14.00
GODZINY DOSTĘPNOŚCI SPECJALISTÓW I DYREKCJI – SPOTKANIA Z RODZICAMI PO UMÓWIENIU SIĘ Z 3-DNIOWYM WYPRZEDZENIEM
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
p. Agata Iwaniak
(Logopeda)
15.30 – 16.30
dyrektor p. Agnieszka Czerkas-Polit
p. Lucyna Racka
(Język angielski)
12.15 – 13.15
(co drugi tydzień)
wicedyrektor p. Michalina Sikora-Stelmachp. Marzena Różańska
(Religia)
14.30 – 15.30
(co drugi tydzień)
p. Katarzyna Szembiot-Pietrzak
(Gimnastyka korekcyjna)
Po indywidualnym umówieniu spotkania
Skip to content