Organizacja pracy

Główna> O przedszkolu >Organizacja pracy

Godziny pracy placówki

Organizacja kadrowa, grupowa i kontakt mailowy

Przedszkole jest czynne w godzinach 6.30 – 17.00.
Sekretariat pracuje w godzinach 7.00 – 15.00.

Dyrekcja oraz administracja
Dyrektor – p. Agnieszka Czerkas-Polit

przedszkole@pstraszyn.pl

Wicedyrektor – p. Michalina Sikora-Stelmach

przedszkole@pstarszyn.pl

Sekretariat/Intendent – p. Krzysztofa Krawcewicz

intendent@pstraszyn.pl
GrupaNauczycielPracownicy obsługiGodziny Pracy Grupy
Bociany (3/4-latki) p. Marzena Dobracka

p. Joanna Kozel-Kroczewska
p. Katarzyna Selau (woźna oddziałowa)

p. Monika Mocha (pomoc nauczyciela)
6.45 - 16.45
Skowronki (3/4-latki) p. Agnieszka Płucienniczek

p. Patrycja Truszczyńska
p. Karolina Korycka-Szyska (woźna oddziałowa)

p. Magdalena Stykuć (pomoc nauczyciela)
7.00 - 17.00
Sójki (4/5-latki)p. Monika Dawidowska

p. Katarzyna Śpiewak

p. Marta Wojtak (nauczyciel współorganizujący)
p. Katarzyna Buszman (woźna oddziałowa) 6.30 - 16.30
Wilgi (4/5-latki)p. Marta Żarnoch

p. Agnieszka Płucienniczek

p. Malwina Woźniak (nauczyciel
współorganizujący)
p. Katarzyna Buszman (woźna oddziałowa)6.45 - 16.45
Wróble (5-latki) p. Hanna Muronchyk

p. Izabela Zgleńska

p. Małgorzata Barańska (nauczyciel
współorganizujący)
p. Jolanta Małkiewicz (woźna oddziałowa)6.30 - 16.30
Sikorki (6-latki) p. Edyta Plombon

p. Joanna Rekowska

p. Martyna Cieślik (nauczyciel
współorganizujący)
p. Jolanta Małkiewicz (woźna oddziałowa)

p. Joanna Rumińska (woźna oddziałowa)
Poniedziałek:
7.15 - 16.15

Wtorek - Piątek:
6.45 - 16.45
Kosy (6-latki)p. Karina Kaszubowska

p. Karina Kaszubowska

p. Joanna Wołejko (nauczyciel
współorganizujący)
p. Joanna Rumińska (woźna oddziałowa)Poniedziałek - Czwartek:
7.00 - 17.00

Piątek:
7.30 - 17.30

Godziny Pracy Logopedy

Logopeda

p. Agata Iwaniak
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Godziny pracy7.30 – 12.307.30 – 11.3011.00 – 16.007.30 – 11.307.30 – 11.30

Godziny Pracy Psychologa

Psycholog

p. Martyna Cieślik
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Godziny pracy7.00 – 8.30
7.30 – 8.00

12.30 - 14.00
7.00 – 10.007.30 – 8.307.30 - 8.30

Godziny Pracy Pedagoga Specjalnego

Pedagog Specjalny

p. Małgorzata Barańska
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Godziny pracy12.30 – 14.3012.30 – 15.0012.30 – 14.3012.30 – 14.3012.30 – 15.00